11 grudnia 2023

Portale randkowe opinia

 

Portale randkowe służą singlom, ale nie tylko do poznania w sieci osób zainteresowanych spotkaniem w różnym celu. Jedni szukają luźnego związku, inni miłości aż po grub. Portale randkowe służą też osobom w związkach. Umożliwiają im „skok w bok” z osobą spoza najbliższego otoczenia. Dzięki temu istnieje mniejsze ryzyko, że zdrada wyjdzie na jaw.

Idea portali randkowych

Sama idea portali randkowych nie jest zła, skoro powstało ich aż tyle. Ludzie są zabiegani, zapracowani, wracają do domu po zmroku. Single wracają do pustego domu. Czują się w nich samotni. Taki portal randkowy otwiera przed nimi drzwi do świata płci przeciwnej. W życiu realnym nie wypada po pierwszych dwóch zdaniach pytać: „Słuchaj, jesteś singlem?”. W sieci nie stanowi to problemu. Ludzie czują się anonimowi. Można spytać o wszystko. Czasami, przy niektórych pytania, włos jeży się na głowie. Do tego dzieje się to w ekspresowym tempie. To jak przewijanie ciuchów na wieszaku w sklepie- może być, odpada, przyjrzę się później… Sklepy mogą być różne. Możemy trafić do sklepu z odzieżą markową, a możemy trafić do lumpeksu. Tak samo jest z portalami randkowymi. Niestety większa popularnością cieszą się lumpeksy. Warto sprawdzić także czym są szybkie randki, być może będzie to rozwiązanie problemu samotności dla Ciebie?

Rzeczywistość

Trudno w to uwierzyć, ale ludzie odnajdują się nawet w „lumpeksach”. Znam osoby, które poznały na portalach randkowych miłość swojego życia. Znam również singli, którzy szczycą się swoimi podbojami w necie. Ponoć wiele z nich zakończyła się namiętnym spotkaniem w realu. Wygląda na to, że kto szuka, ten znajdzie. Potrzebne są chęci, wyrozumiałość, otwartość i góry cierpliwości. Myślę, że portale randkowe przyciągają również osoby, które są gotowe na związek lub nie potrafią żyć w związku. Obecność na takim portalu randkowym daje im złudną nadzieję, że znajdą kogoś lub ktoś znajdzie ich. Ostatnia kategoria ludzi przebywających na portalach randkowych, to osoby, które robią to z nudy, dla zabicia czasu.

Idea portali randkowych nie jest zła. Osoby rejestrujące się na nich, powinny dostać obszerną instrukcję obsługi- postępowania online z drugim człowiekiem. To nie jest zwykły nick. Za nickiem kryje się prawdziwy człowiek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.