11 grudnia 2023

Odzyskiwanie danych marka godziwa zlecenia.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak przeprowadzić Android Data Recovery

Istnieją różne sposoby odzyskiwania danych z urządzeń z systemem Android. Jednym ze sposobów jest użycie zewnętrznego urządzenia pamięci masowej. Ta metoda wymaga urządzenia z wystarczającą ilością portów USB i kompatybilnych urządzeń peryferyjnych. Prędkość transferu danych również wpływa na metodę odzyskiwania. Odzyskiwanie danych Disk Drill 4 Android to kolejna opcja. Możesz także użyć iMyFone D-Back dla Androida.

iMyFone D-Back dla systemu Android

iMyFone D-Back for Data Recovery for Android to oprogramowanie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android i iOS, które obsługuje przywracanie utraconych lub usuniętych plików zarówno z niefunkcjonalnych, jak i z kopii zapasowych w chmurze. Oprogramowanie posiada wiele funkcji, które pomogą Ci odzyskać ważne dane i przywrócić funkcjonalność telefonu.

Aby skorzystać z oprogramowania, należy najpierw podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu urządzenia, program poprowadzi Cię do interfejsu odzyskiwania i poprowadzi Cię przez proces odzyskiwania. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, program rozpocznie skanowanie urządzenia i wyodrębni dane.

iMyFone D-Back może również pomóc w odzyskaniu danych z usług w chmurze, takich jak iCloud firmy Apple. Możesz nawet użyć tego programu do odzyskania danych z telefonu, który został zresetowany fabrycznie. Ten program będzie skanować swój telefon z dużą prędkością i zwrócić wyniki w ciągu minuty lub mniej. Program pokaże nawet podgląd zeskanowanych plików przed kontynuacją.

iMyFone D-Back obsługuje wiele popularnych aplikacji i funkcji, w tym WhatsApp, Viber i iMessaging. Jest łatwy w instalacji i użyciu oraz ma przyjazny dla użytkownika interfejs. Jest również dostępny dla wszystkich planów abonamentowych. Istnieje wersja próbna dostępna do pobrania, która daje szansę ocenić, czy program może odzyskać żądany plik. Istnieją jednak pewne ograniczenia z tym programem, więc powinieneś być tego świadomy przed zakupem.

iMyFone D-Back do odzyskiwania danych android to oprogramowanie do odzyskiwania danych all-in-one dla użytkowników Androida. Pozwala przywrócić usunięte wiadomości, filmy i zdjęcia. Możesz również przywrócić dokumenty i naklejki z telefonów z systemem Android. Co więcej, oprogramowanie może odzyskać dane z Google Drive i wewnętrznej pamięci masowej.

D-Back jest bezpieczny w użyciu i jest legalny. Obsługuje urządzenia z systemem iOS i Android i działa na wielu wersjach systemu operacyjnego. Chociaż oprogramowanie jest łatwe w użyciu, ma kilka ograniczeń. Nie maksymalizuje ekranu i wymaga uderzenia w przycisk startowy, aby przełączać się między zakładkami. Może to być problematyczne dla niektórych użytkowników, ale iMyFone D-Back for Android data recovery ma zespół wsparcia klienta, który może pomóc w rozwiązaniu problemu.

AnyMP4 Android Data Recovery

Oprogramowanie AnyMP4 Android Data Recovery dla komputerów Mac pomaga odzyskać usunięte lub utracone dane z systemu Android. To oprogramowanie pozwala odzyskać utracone dane z telefonów z systemem Android, podłączając je do komputera Mac za pomocą kabla USB. Po podłączeniu możesz wybrać typ danych, które chcesz odzyskać z urządzenia z systemem Android. Następnie przeskanuje urządzenie pod kątem utraconych danych i zwróci je do Ciebie.

Dzięki zaawansowanym możliwościom skanowania AnyMP4 Android Data Recovery może pomóc Ci odzyskać dane z różnych typów urządzeń z systemem Android, w tym wiadomości tekstowe, zdjęcia, filmy i dokumenty. Aplikacja skanuje również kontakty, wiadomości i rejestry połączeń. Po zakończeniu skanowania urządzenia z Androidem, możesz wybrać kopię zapasową lub folder wyjściowy, aby zapisać odzyskane pliki. AnyMP4 Android Data Recovery pozwala również na automatyczne sprawdzanie aktualizacji i pobieranie ich.

Kolejną świetną funkcją AnyMP4 Android Data Recovery for Mac jest możliwość podglądu odzyskanych danych przed ich przywróceniem. Aplikacja działa na telefonach Samsung Galaxy Serial, HTC, LG i HUAWEI z systemem Android. Po zakończeniu skanowania urządzenia, AnyMP4 Android Data Recovery for Mac pozwoli Ci wybrać tylko te pliki, których potrzebujesz.

AnyMP4 Android Data Recovery to prosty program do odzyskiwania utraconych lub usuniętych danych z systemu Android. Program jest łatwy w obsłudze, skanuje urządzenie w poszukiwaniu możliwych do odzyskania danych i oferuje intuicyjny interfejs. Jest w stanie odzyskać usunięte pliki z karty micro SD i jest kompatybilny z urządzeniami Windows i Mac. Dzięki szerokiej kompatybilności AnyMP4 Android Data Recovery to doskonały wybór do odzyskiwania usuniętych lub utraconych danych na urządzeniach z systemem Android.

Inną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętej zawartości tekstowej z urządzeń z systemem Android. Pozwala również eksportować usunięte pliki kontaktów i zawartość tekstową w CSV, HTML i VCF. Oprogramowanie obsługuje również odzyskiwanie zdjęć z urządzeń z systemem Android. AnyMP4 Android Data Recovery jest bezpłatny do pobrania i użytkowania.

Po pobraniu oprogramowania AnyMP4 Android Data Recovery, będziesz musiał autoryzować oprogramowanie. Oprogramowanie automatycznie wykryje Twoją wersję Androida i nauczy Cię, jak otworzyć tryb debugowania USB na swoim urządzeniu. Kiedy „Zezwalaj na debugowanie USB” wyskakuje na twoim urządzeniu, po prostu kliknij przycisk OK w oprogramowaniu AnyMP4 Android Data Recovery, aby przejść do skanowania. Po zakończeniu procesu wszystkie pliki pojawią się w głównym interfejsie programu. Możesz wybrać typy, które chcesz odzyskać z telefonu i wyeksportować je do wygodnej lokalizacji.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]