29 lutego 2024

KOSTKA w naszym składzie opału

KOSTKA w naszym składzie opału przy ul. Łebskiej 14 posiada granulację 200 mm do 500 mmm.

Kaloryczność kostki węglowej jest wysoka i może dochodzić do 30 MJ/kg. W tym roku mamy do zaoferowania nowy asortyment KOSTKĘ PŁUKANĄ. To dobry węgiel w dobrej cenie. Dlaczego? W kopalni surowiec ten poddany jest procesowi płukania. Kąpiel ta ma na celu wyeliminowanie z węgla wszelkich zanieczyszczeń oraz kamienia.

Zastosowanie węgla w sorcie KOSTKA PŁUKANA może być wielorakie. Sort tego węgla nadaje się do celów energetycznych dla różnego rodzaju palenisk, zarówno rusztowych, jak i pyłowych.

Oferowana przez nas kostka ma niską zawartość siarki i popiołu. O jej dobrych walorach użytkowych świadczy fakt, iż nie spieka się. ,Węgiel w sorcie KOSTKA ma wysoką wydajność, przez co zaliczany jest do najlepszych węgli energetycznych w Polsce. Węgiel ten, jak i pozostałe sorty w ofercie składu opału w Poznaniu pochodzi z od najlepszych polskich dostawców.

Przy odpowiednim kotle, w którym beż żadnych przeszkód może być spalany węgiel typu KOSTKA w domu nie zabraknie ciepła, a wizyty w kotłowni da się ograniczyć do minimum.

KOSTKA PŁUKA na, to kolejny asortyment dostępny w naszym składzie opału w Poznaniu. – węgiel Poznań

Jej granulacja to 200 mm do 500 mmm. To dobry i kaloryczny towar. Kaloryczność kostki węglowej płukanej jest wysoka i może dochodzić do 28 MJ/kg. To dobry węgiel w dobrej cenie. W kopalni węgiel ten poddany jest procesowi płukania. Kąpiel eliminuje z węgla wszelkie zanieczyszczenia w tym kamień.

Zastosowanie węgla w sorcie KOSTKA PŁUKANA jest szerokie. Sort tego węgla nadaje się do celów energetycznych dla różnego rodzaju palenisk. Mogą to być zarówno paleniska rusztowe, jak i pyłowe.

Kostka Płukana, którą można nabyć w naszym składzie opału przy ul. Łebskiej 14 charakteryzuje się niską zawartością siarki i popiołu oraz niską spiekalnością. Wysokie walory użytkowe kamiennej kostki płukanej przekładają się na jej wysoką wydajność. Obecnie węgiel w tym sorcie zaliczany jest do najlepszych węgli energetycznych w Polsce. Kostka Płukana, jak i pozostałe sorty w ofercie składu opału w Poznaniu pochodzi z od najlepszych polskich dostawców.

Dzięki KOSTCE Płukanej wizyty w kotłowni da się ograniczyć do minimum.

Jeśli chcecie Państwo mieć pewność, że w asortymencie węgla kamiennego nie będzie kamienia, to proponujemy zakup kamiennej KOSTKI PŁUKANEJ.

Kamień jest naturalnym zanieczyszczeniem pokopalnianym, który możemy znaleźć w węglu kamiennym. Jak sama nazwa wskazuje, ten sort węgla kamiennego jest płukany w kopalni, aby w ten sposób pozbyć się całkowicie ewentualnych zanieczyszczeń, w tym również kamienia.

KAMIENNA KOSTKA PŁUKANA – CHARAKTERYSTYKA

Granulacja tego sortu waha się od 200 mm do 500 mmm. Węgiel ten posiada dość dużą kaloryczność dochodzącą nawet do 28 MJ/kg. Mało siarki, niewiele popiołu, niska spiekalność to dodatkowe jej atuty. Nadaje się do palenia w piecach z paleniskiem rusztowym oraz pyłowym. Brak zanieczyszczeń sprawia, że pali się długo, co sprawia, że jest bardzo wydajny. To dobry węgiel w dobrej cenie. To również jeden z najlepszych węgli kopalnianych oferowanych na polskim rynku węglowym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.